CIESZĘ SIĘ ŻE TU JESTEŚ!

Rozmowy z AHA powstały z myślą o fajnych ludziach, którzy chcą lepiej i pełniej wykorzystać swoje życie i trochę czasu zainwestować w odkrywanie na nowo siebie, swoich PRAGNIEŃ, MARZEŃ, RELACJI z innymi, podejścia do pracy, do swoich PASJI.
Taka praca często zaczyna się od przyjrzenia się swojej rzeczywistości, zobaczenia przekonań, które nami kierują, zadaniu sobie wielu pytań o to, co dla Ciebie jest ważne, co jest aktualne, a co już przestało Ci służyć i jak chcesz żeby było.
Rozmowy z AHA to także wytwórnia pomysłów. Dzięki wykorzystaniu metod coachingowych masz możliwość poszerzenia swojego sposobu postrzegania danej sytuacji, a dzięki temu, że widzisz więcej, zaczynasz mieć dostęp do NOWYCH ROZWIĄZAŃ, powstają nowe połączenia między neuronami  w twoim mózgu i jeśli popracujemy nad ich wzmocnieniem umożliwisz sobie wprowadzenie tych zmian na stałe. Proponuję Ci, żebyś chwilkę się zadumał/zadumała nad tym, jak by to było, gdybyś znalazła/znalazł przestrzeń na pracę nad tymi wszystkimi pomysłami, ideami, które co jakiś czas wpadają Ci do głowy, a nie masz tak naprawdę czasu ich zweryfikować, czy rozwinąć. Wyobraź sobie, że umawiasz się z drugim człowiekiem, który pomoże Ci te pomysły ponazywać, porozwijać, ale też sprawdzi z Tobą, trudności, jakie mogą się pojawić po drodze i zastanowi się, jak się na nie PRZYGOTOWAĆ. Ja taką przestrzeń przygotowałam dla Ciebie, dla Was. Możemy popracować stacjonarnie (w gabinecie) lub online.

Zapraszam!